CargoMaster – Elektrický schodišťový vozík A350

BEZPEČNĚ VYNÁŠEJTE TĚŽKÁ BŘEMENA NAHORU

Přeprava těžkých nákladů po schodech je jednou z nejobtížnějších přepravních situací. Většinou se ho musíte dotknout ve dvou lidech a pevně ho uchopit. Záda a klouby jsou nadměrně namáhány a může dojít k nehodám – CargoMaster chrání vaše záda a vaši peněženku.
CargoMaster přepraví téměř veškeré těžké zboží po schodech snadno, rychle a spolehlivě s minimální námahou. K obsluze obvykle stačí jedna osoba. A350 je zvláště vhodný pro přepravu širokého, vysokého a extrémně těžkého zboží. V takových situacích má bezpečnost a stabilita nejvyšší prioritu.
A350 je náš speciální stroj na opravdu těžké věci. Uveze až 350 kg a je tak ideální pro kotle, kopírky, nápojové nebo hrací automaty, trouby a mnoho dalšího.

Stále taháte náklady po schodech? Nebo už jste CargoMaster?

Know-how pro vaše zdraví

Přeprava těžkých nákladů po schodech je jednou z nejobtížnějších přepravních situací. Často musí pomoci dva nebo tři lidé. I vy můžete těžit z našich 30 let zkušeností v lezení do schodů. Zařízení pro šplhání do schodů chrání vaše záda a minimalizuje riziko nehod. Nechte se hrbit, aniž byste se zapotili.

Ziskový & ekonomický

CargoMaster nezná bolesti zad a rychle se stane vaším nejspolehlivějším a nepostradatelným zaměstnancem při přepravě po schodech. Snadno a bez námahy zvládnete i točitá schodiště nebo zátěž až 400 kg. Schodišťové vozíky od AAT – bezpečná investice pro vaše zdraví i vaši peněženku.

Efektivní a profesionální

Použitím elektrických ručních schodišťových vozíků CargoMaster často stačí jedna osoba k rychlé a bezpečné přepravě i velmi těžkých nákladů po schodech. Naše zařízení pro šplhání po schodech si poradí i s vašimi problémy s přepravou. Pracujte efektivně a profesionálně – s našimi podstupnicemi.

Bezpečnost a kvalita v centru pozornosti

AAT je jediným výrobcem, který nabízí „nejvyšší zabezpečení“ jako standard! Všechny modely jsou vybaveny naším patentovaným systémem krokové brzdy. Malý, ale jistý rozdíl – důvěřujte originálu „Engineered in Germany“.

Jednoduché a nekomplikované

Díky rozsáhlé řadě příslušenství lze naše elektrické schodišťové vozíky přestavovat snadno, rychle a často bez nářadí. Velmi speciální požadavky jsou vaší každodenní záležitostí! CargoMaster – schodolez od profesionálů pro profesionály.

Všestranný talent pro profesionály

Ať už obchod, průmysl nebo velkoobchod – nabízíme ten správný schodolez pro širokou škálu průmyslových odvětví. Promluvte si s námi a využijte know-how číslo 1, pokud jde o „přepravu nákladů po schodech“.

Poradenství a ukázka zdarma

Individuální a osobní poradenství je na prvním místě. AAT vám nabízí hustou síť kompetentních pracovníků terénních služeb po celé zemi, kteří vám rádi poradí se všemi otázkami ohledně CargoMaster, který je pro vás ten pravý. Jednoduše nám zavolejte na číslo 07431.1295-120 a domluvte si bezplatnou nezávaznou schůzku pro předvedení produktu.

Výhody

  • Bezpečná přeprava nákladů do 350 kg
  • Výškově nastavitelná lopatka a rukojeti pro dokonalé nastavení těžiště
  • Dojezd na jedno nabití baterie při plné zátěži je přes 330 úrovní

Stahování

Doporučeno pro následující průmyslová odvětví:

TOPENÁŘ
VÝROBCE KAMEN
PRODEJNÍ AUTOMATY
KONSTRUKCE ROZVADĚČE
HRACÍ AUTOMATY
KOPÍRKY
DLAŽDICE

Takto se dnes přepravujeme

Ať už jako schodolez nebo pytlový vozík, CargoMaster lze použít jako pomůcku při přepravě přes schody i na rovném povrchu. Výkonný elektrický pohon je napájen baterií, kterou lze nabíjet přes napájecí zdroj.

Díky nízké hmotnosti a snadné manipulaci je CargoMaster nepostradatelným nástrojem.

Ať už uvnitř nebo venku, CargoMaster je silným partnerem v každém prostředí. Pro speciální požadavky je k dispozici široká škála příslušenství, pomocí kterého můžete CargoMaster optimálně přizpůsobit individuálním přepravním úkolům.

Nosnost
350 kg
Rychlost stoupání (kroky/minuta)
5-11
Kapacita nabití baterie (podlahy/schody)
cca 18 / cca 270 až cca 57 / cca 855
Hmotnost s baterií
50,4 kg
Výška v mm
1187-1793
Šířka v mm
595
Hloubka v mm
516