CargoMaster – Elektrický schodišťový vozík C400

SPECIALISTA NA TĚŽKÉ AUTOMATY

CargoMaster C400 umožňuje jedné osobě přepravovat náklady až do 400 kg, a je tak spolehlivým partnerem. Nezáleží na tom, zda se zboží přepravuje po schodech nebo po zemi. Dokonce i nakládání a vykládání vozidel nebo polic je možné bez větší námahy pomocí připojeného zvedáku.
Těžiště lze optimálně přizpůsobit přepravovanému zboží snížením nebo zvednutím elektricky nastavitelné nosné vidlice. Díky tomu je jízda po schodech a po bytě mnohem jednodušší.

Stále taháte náklady po schodech? Nebo už jste CargoMaster?

Know-how pro vaše zdraví

Přeprava těžkých nákladů po schodech je jednou z nejobtížnějších přepravních situací. Často musí pomoci dva nebo tři lidé. I vy můžete těžit z našich 30 let zkušeností v lezení do schodů. Zařízení pro šplhání do schodů chrání vaše záda a minimalizuje riziko nehod. Nechte se hrbit, aniž byste se zapotili.

Ziskový & ekonomický

CargoMaster nezná bolesti zad a rychle se stane vaším nejspolehlivějším a nepostradatelným zaměstnancem při přepravě po schodech. Snadno a bez námahy zvládnete i točitá schodiště nebo zátěž až 400 kg. Schodišťové vozíky od AAT – bezpečná investice pro vaše zdraví i vaši peněženku.

Efektivní a profesionální

Použitím elektrických ručních schodišťových vozíků CargoMaster často stačí jedna osoba k rychlé a bezpečné přepravě i velmi těžkých nákladů po schodech. Naše zařízení pro šplhání po schodech si poradí i s vašimi problémy s přepravou. Pracujte efektivně a profesionálně – s našimi podstupnicemi.

Bezpečnost a kvalita v centru pozornosti

AAT je jediným výrobcem, který nabízí „nejvyšší zabezpečení“ jako standard! Všechny modely jsou vybaveny naším patentovaným systémem krokové brzdy. Malý, ale jistý rozdíl – důvěřujte originálu „Engineered in Germany“.

Jednoduché a nekomplikované

Díky rozsáhlé řadě příslušenství lze naše elektrické schodišťové vozíky přestavovat snadno, rychle a často bez nářadí. Velmi speciální požadavky jsou vaší každodenní záležitostí! CargoMaster – schodolez od profesionálů pro profesionály.

Všestranný talent pro profesionály

Ať už obchod, průmysl nebo velkoobchod – nabízíme ten správný schodolez pro širokou škálu průmyslových odvětví. Promluvte si s námi a využijte know-how číslo 1, pokud jde o „přepravu nákladů po schodech“.

Poradenství a ukázka zdarma

Individuální a osobní poradenství je na prvním místě. AAT vám nabízí hustou síť kompetentních pracovníků terénních služeb po celé zemi, kteří vám rádi poradí se všemi otázkami ohledně CargoMaster, který je pro vás ten pravý. Jednoduše nám zavolejte na číslo 07431.1295-120 a domluvte si bezplatnou nezávaznou schůzku pro předvedení produktu.

Výhody

  • Bezpečná přeprava nákladů do 400 kg
  • Integrovaný zdvih pro snadné nakládání a vykládání
  • Elektricky nastavitelná nosná vidlice pro nastavení těžiště

Stahování

Doporučeno pro následující průmyslová odvětví:

PRODEJNÍ AUTOMATY
KONSTRUKCE ROZVADĚČE
MOTOROVÁ DOPRAVA

Dopravní problémy vyřešeny chytře

Šplhací mechanismus C400 zajišťuje bezpečnou přepravu na téměř každém schodišti – vnitřním i venkovním. Bezpečnostní brzdy se automaticky zastaví na každém okraji schodiště. Napájení zajišťuje akumulátor, který lze nabíjet pomocí síťové nabíječky. V závislosti na zatížení vystačí nabití baterie na 10 – 20 pater. Součástí dodávky je schodolez C400 s připojeným výtahem, upínacím popruhem, akumulátorem a nabíječkou. Speciální příslušenství dělá z C400 ideálního partnera pro téměř všechny přepravní situace.

Nosnost
400 kg
Rychlost stoupání (kroky/minuta)
3-7
Kapacita na jedno nabití baterie (podlahy)
10-20
Hmotnost s baterií
85,1 kg
Výška v mm
1509-1868
Šířka v mm
566
Hloubka v mm
790