CargoMaster – Elektrický schodišťový vozík CC200

POSLEDNÍ GENERACE SCHODIŠŤOVÉ KLIMY

Nákladní schodolezy řady CC jsou nejnovějším vývojem od AAT. Díky četným technickým inovacím, jako je ComfortStep nebo vícestupňový displej baterie, nastavuje řada CC nová měřítka v jednoduchosti použití a manipulace.
Díky standardnímu a patentovanému ComfortStep lze přepravovat i vysoce citlivý náklad. ComfortStep zaujme svým tichým a šetrným umístěním a je tak nepostradatelným pomocníkem při přepravě citlivého zboží.

Stále taháte náklady po schodech? Nebo už jste CargoMaster?

Know-how pro vaše zdraví

Přeprava těžkých nákladů po schodech je jednou z nejobtížnějších přepravních situací. Často musí pomoci dva nebo tři lidé. I vy můžete těžit z našich 30 let zkušeností v lezení do schodů. Zařízení pro šplhání do schodů chrání vaše záda a minimalizuje riziko nehod. Nechte se hrbit, aniž byste se zapotili.

Ziskový & ekonomický

CargoMaster nezná bolesti zad a rychle se stane vaším nejspolehlivějším a nepostradatelným zaměstnancem při přepravě po schodech. Snadno a bez námahy zvládnete i točitá schodiště nebo zátěž až 400 kg. Schodišťové vozíky od AAT – bezpečná investice pro vaše zdraví i vaši peněženku.

Efektivní a profesionální

Použitím elektrických ručních schodišťových vozíků CargoMaster často stačí jedna osoba k rychlé a bezpečné přepravě i velmi těžkých nákladů po schodech. Naše zařízení pro šplhání po schodech si poradí i s vašimi problémy s přepravou. Pracujte efektivně a profesionálně – s našimi podstupnicemi.

Bezpečnost a kvalita v centru pozornosti

AAT je jediným výrobcem, který nabízí „nejvyšší zabezpečení“ jako standard! Všechny modely jsou vybaveny naším patentovaným systémem krokové brzdy. Malý, ale jistý rozdíl – důvěřujte originálu „Engineered in Germany“.

Jednoduché a nekomplikované

Díky rozsáhlé řadě příslušenství lze naše elektrické schodišťové vozíky přestavovat snadno, rychle a často bez nářadí. Velmi speciální požadavky jsou vaší každodenní záležitostí! CargoMaster – schodolez od profesionálů pro profesionály.

Všestranný talent pro profesionály

Ať už obchod, průmysl nebo velkoobchod – nabízíme ten správný schodolez pro širokou škálu průmyslových odvětví. Promluvte si s námi a využijte know-how číslo 1, pokud jde o „přepravu nákladů po schodech“.

Poradenství a ukázka zdarma

Individuální a osobní poradenství je na prvním místě. AAT vám nabízí hustou síť kompetentních pracovníků terénních služeb po celé zemi, kteří vám rádi poradí se všemi otázkami ohledně CargoMaster, který je pro vás ten pravý. Jednoduše nám zavolejte na číslo 07431.1295-120 a domluvte si bezplatnou nezávaznou schůzku pro předvedení produktu.

Výhody

  • Bezpečná přeprava nákladů do 200 kg
  • ComfortStep pro mírné stoupání
  • Integrovaný víceúrovňový displej baterie

Stahování

Doporučeno pro následující průmyslová odvětví:

VEŘEJNÉ BUDOVY
BÍLÉ ZBOŽÍ
STĚHOVACÍ SPOLEČNOST
STAVEBNÍ DOZOR
VRSTVA PARKET/OBKLADAČ
KYSLÍKOVÉ LAHVE
LÉKAŘSKÉ VYBAVENÍ
KOPÍRKY
DLAŽDICE
KOTLE/TEPELNÁ ČERPADLA
OKNA/DVEŘE
PŘEPRAVKY NA PITÍ
SUDY NA PITÍ

Takto se dnes přepravujeme

Ať už jako schodolez nebo pytlový vozík, CargoMaster lze použít jako pomůcku při přepravě přes schody i na rovném povrchu. Výkonný elektrický pohon je napájen baterií, kterou lze nabíjet přes napájecí zdroj.

Díky nízké hmotnosti a snadné manipulaci je CargoMaster nepostradatelným nástrojem.

Ať už uvnitř nebo venku, CargoMaster je silným partnerem v každém prostředí. Pro speciální požadavky je k dispozici široká škála příslušenství, pomocí kterého můžete CargoMaster optimálně přizpůsobit individuálním přepravním úkolům.

Nosnost
200 kg
Rychlost stoupání (kroky/minuta)
4-19
Kapacita na jedno nabití baterie (podlahy)
15-30
Hmotnost s baterií
29,9 kg
Výška v mm
1065-1490
Šířka v mm
466
Hloubka v mm
290